Букет квітів

Закоханий чоловік прагне висловити букетом квітів всю гаму своїх почуттів до дівчини. Щоб подарувати квіти, зовсім не обов’язкова наявність приводу або свята. Особливо в цукерково-букетний період, коли презент доречний для таких дат, як кілька днів або тижнів зі знайомства або перший поцілунок. Головне при виборі квітів врахувати смаки дівчини і флористичні правила. А якщо вас цікавить букет квітів та доставка квітів Івано-Франківськ, переходите за посиланням sendflower.ua.market.

+38(095) 388-27-00
+38(098) 388-27-00
+38(063) 388-27-00

Букет квітівОсновні правила вибору букета для дівчини

Найпростіший спосіб догодити дівчині — це купити ті квіти, які подобаються саме їй. Якщо дізнатися про них не представляється можливим, не варто слідувати стереотипам. Наприклад, про те, що блондинці потрібно дарувати яскраві і темні троянди, а брюнетці — квіти світлих пастельних відтінків. Кожна дівчина індивідуальна, тому її смаки ніяк не залежать від кольору волосся.

Білий колір уособлює чистоту і невинність юності. Букет такого кольору хороший тим, що нейтрально сприймається. Активним, що показує сильну любов і пристрасть, є червоний колір. Висловити ніжні почуття і трепетне ставлення допоможуть рожеві квіти. Їх можна дарувати будь-якій дівчині незалежно від віку і приводу для презенту. Символ свята, щастя, багатства і врожаю — помаранчевий колір.

Приділити увагу потрібно не тільки вибору квітів для букета, але і упаковці і аксесуарам. Важливо, щоб вони також відповідали почуттям і намірам, які хочеться висловити квітами. Варто враховувати і вік дівчини. Для зовсім юної панночки буде кілька недоречний величезний букет троянд, тоді як для більш дорослої жінки він стане розкішним подарунком.

Кількість квітів у букеті повинно бути непарним. Конкретне їх число залежить від фінансових можливостей і фантазії дарувальника. Наприклад, воно може бути прив’язане до якої-небудь дати або бути коханим числом дівчата.

Кожна квітка несе в собі певний сенс. Тому при виборі варіантів для флористичної композиції важливо знати, яку символіку мають найпопулярніші серед дівчат квіти.

Троянди

Це класика, яку люблять абсолютно всі дівчата і охоче дарують чоловіки. Для першого побачення найкраще підійде одна троянда або невеликий букет пастельних тонів — кремового або світло-рожевого. Білі троянди — символ невинності і ніжності. Дуже яскраво і красиво виглядають жовті троянди, але для багатьох вони означають символ печалі і розлуки. Незвичайним креативним презентом стануть райдужні троянди, які неодмінно подарують дівчині гарний настрій і позитивні емоції.

Орхідеї

Ці вишукані і ніжні квіти дарують дівчині, яка має для чоловіка велике значення в його житті. Вони є уособленням шарму, неземної мрії, легких любовних відносин. Подарувавши орхідеї, він показує свою пристрасть і бажання завжди бути поруч.

Півонії

Ці ніжні і повітряні квіти підійдуть для подарунка дівчині будь-якого віку. Головне вибрати правильний відтінок згідно з правилами флористичного етикету. Червоні і яскраво-рожеві можна подарувати дівчині досить зрілого віку, впевненою в собі і багато домоглася в житті. У букеті для юної дівчини будуть мати гарний вигляд світло-рожеві, кремові півонії. Білі півонії стануть відмінним варіантом для пропозиції руки і серця.

Гербери

Гербери вважаються квітами щастя, веселощів і радості. Якщо у дівчини гарне почуття гумору, вона часто сміється, посміхається і просто позитивна людина, то їй обов’язково сподобаються ці квіти. Яскрава колірна гамма буде особливо доречна в сірі дощові дні. Жовті, червоні, помаранчеві гербери подарують в похмуру погоду радість і світло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: