Сучасні печі для сауни на дровах

Піч для сауни на дровах – це класичний варіант опалювального обладнання, яке відрізняється високою продуктивністю та простотою використання. Дров’яні печі широко використовуються у сучасних саунах, адже саме вони можуть створити особливу атмосферу та сприятливі умови для повноцінного відпочинку. Вони забезпечують підтримання необхідного температурного режиму та рівня пару.

На нашому сайті https://canada-pechi.com.ua/ представлений великий асортимент сучасного опалювального обладнання від виробника. В нас можна придбати дров’яні печі будь-якої потужності та замовити доставку по Україні.

Особливості печей на дровах

Дров’яна піч – це незамінне обладнання для будь-якої сауни та справжня класика, яка була удосконалена та наділена новим функціоналом. Воно має цілий ряд переваг в порівнянні з аналогічними видами обладнання:

  • простота у використанні та обслуговуванні;
  • висока ефективність;
  • швидкий нагрів приміщення;
  • стабільна температура;
  • можливість отримання вологого/сухого пару.

У більшості сучасних пристроїв є функція генерації легкої пари. Завдяки їй можна отримати велику кількість пару високих температур буквально за декілька хвилин. Пар температури до 200°С буде важким та дуже гарячим. Щоб отримати комфортний для відпочинку та оздоровлення пар, необхідно лити воду на каміння, що нагріте до температури понад 400°С. Цього результату достатньо важко досягти, адже для цього піч необхідно дуже довго топити. За наявності функції генерації пару отримати його необхідну кількість температурою 350-400°С можна без зайвих зусиль.

Окремо варто відзначити дизайн сучасних печей на дровах. В асортименті ринку можна знайти моделі, що оздоблені декоративними елементами та жароміцним склом. Вони гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр та створюють надзвичайну атмосферу в сауні.

Дров’яні печі для сауни по доступним цінам

В нашому інтернет-магазині «CANADA» ви можете придбати будь-яке обладнання для обігріву сауни. В асортименті представлена продукція від виробника, тому замовити її можна за доступною ціною.

Використовуючи зручну систему пошуку, ви можете без зайвих зусиль підібрати обладнання з урахуванням площі приміщення сауни. Щоб замовити обраний товар, скористайтесь інструментарієм сайту. Ми здійснюємо доставку по Україні, є можливість самостійного вивезення або кур’єрської доставки по Києву.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: