Вибір готелю

Одним з найважливіших доданків гарного відпочинку є правильний вибір готелю. Ми часто не надаємо особливого значення цьому моменту, повністю покладаючись на агентство, а коли по приїзду стикаємося з якимись незручностями, починаємо шукати винних. В результаті замість того, щоб розслабитися і насолоджуватися кожною миттю своєї подорожі, ми нервуємо і дратуємося. Правильний вибір готелю — це 70 \% приємного відпочинку! У даній статті ми спробуємо допомогти туристу і розповімо, за якими критеріями необхідно вибирати готель.

Що ви очікуєте від готелю?

Якщо ви вибрали пляжний відпочинок, то 80-90 \% вашого відпочинку буде проходити на території готелю. Номер, обслуговування, харчування, розваги, додаткові послуги — все це впливає на враження від подорожі. Якщо ви їсте з дітьми, то відразу повинні уточнити, чи є в обраному готелі послуги з нагляду за дітьми, розважальні програми, парки з атракціонами. І навпаки, якщо ви хочете провести відокремлене, романтичну подорож, то вам набір перерахованих вище послуг буде не потрібен.

Зовсім інша справа, коли ви відправляєтеся в екскурсійний тур, і вам не важливо, куди вас привезуть після екскурсії, головне, щоб там було ліжко і ванна, — тоді вам догодити буде простіше всього, тому що для вас готель — це всього лише місце для сну і складу речей. У такій ситуації на перший план виходить не рівень обслуговування, а місце розташування готелю, і звертати увагу необхідно, перш за все на те, як швидко ви звідти зможете дістатися до всіх основних визначних пам’яток.

Корисно знати особливості готелів в тій країні, куди ви збираєтеся. Пляжний відпочинок в Іспанії або в Італії, наприклад, не передбачає знаходження в готелі 80-90 \% часу, а зовсім навпаки, тому в готелях немає ні анімації, ні різноманітності додаткових послуг. У зв’язку з цим при відпочинку на європейських пляжах краще вибирати готелі по розташуванню або курорту, а по приїзду не засмучуватися через відсутність гірок.

Курорт

Вибираючи курорт, слід поцікавитися, чи є в даній країні розмежування на більш престижні, а значить і більш дорогі, і менш престижні, відповідно і більш економічні. За складом відпочиваючих вони можуть ділитися на молодіжні або, навпаки, для людей у ​​віці. Курорти можуть знаходитися зовсім поруч, але при цьому будуть розраховані на категорії людей з різним матеріальним достатком. Необхідно поцікавитися, яка навколо інфраструктура і скільки може коштувати вечеря в сусідньому кафе.

Ваш бюджет

Яку суму ви готові витратити? Важливо знати, що універсального стандарту для всіх країн у визначенні послуг зірковості готелю немає. Розраховуючи на хороший готель 3 *, агентство може запропонувати за тією ж ціною не дуже хороший готель, але 4 *. Кожен вирішує для себе сам: з одного боку сервіс все одно в 4 * буде краще, в порівнянні з 3 *, але рівень цін на додаткові послуги, такі як вечеря в сусідньому ресторані або виклик таксі, буде на порядок вище.

Що робить готель «хорошим» чи «поганим? Звичайно ж, то, наскільки готель відповідає саме вашим запитам. Часом у скромній» трійці «відпочиваючі почуваються набагато комфортніше, ніж в дорогий п’ятизірковому готелі, просто тому, що їм зовсім не хочеться замість шортів надягати на вечерю брюки. Тому не женіться за зірковістю, вона може і не виправдатися.

Існує правило, чим більше зірок, тим краще, але постарайтеся при виборі готелю трохи абстрагуватися від зірковості і для початку просто почитати опис і подивитися фото, а потім зібрати максимальну кількість інформації про сподобався готелі.

Зірковість

Чим зірок більше, тим готель вважається краще. Це загальне правило для всіх. Однак класифікацій у готелю може бути дуже багато, від зірок і букв (як в Таїланді), до корон, ключів і т.д. Зоряне поділ прийнято в багатьох країнах Європи.

Греція — буквені позначення, де D — прирівнюється до 5 *, А — 4 *, В — до 3 *, С — 2 *. Великобританія — зоряна класифікація. Навіть в готелі 1 * є всі умови для нормального житла без особливої ​​розкоші. Для більш приватних категорій житла вводяться свої позначення, наприклад, «сімейний» готель (маленький готель для однієї сім’ї) — «алмази», апартаменти — «ключі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: