Дзеркальна плитка за індивідуальними розмірами: що пропонує ринок?

Багатьох покупців цікавить дзеркальна плитка, купити яку можна під замовлення. Це не дивно, оскільки виготовлення за індивідуальними розмірами забезпечує безліч переваг. Зокрема, ідеальну форму, яка гармонійно доповнить інтер’єр. Крім цього, замовлення плитки з індивідуальними параметрами значно економить час та грошові ресурси. Покупцеві не потрібно витрачати години на пошук оптимального рішення, а також переплачувати за надлишок матеріалу.

Які пропозиції можна знайти на ринку?

Купити дзеркальну плитку за індивідуальними розмірами пропонує Skelko та багато інших компаній. Кожна з них пропонує різні умови. Наприклад, найменша сторона може бути 120 мм. Проте, в більшості випадків конкретних обмежень немає. Виробники вказують, що можна замовити дзеркальну плитку будь-яких розмірів. Асортимент виробів дуже широкий.

Дзеркальна плитка за індивідуальними розмірами: що пропонує ринок?

Зокрема, український виробник Скелко пропонує наступні різновиди:

  • За призначенням. Можна замовити плитку для дому (ванної, вітальні) та закладів (ресторанів, барів, клубів та кафе).
  • За типом обробки країв. Компанія може виготовляти дзеркальну плитку за індивідуальними розмірами з фацетом або без нього.
  • За формою. Вироби можуть мати прямокутну, квадратну, ромбовидну та трикутну форму. Доступні також моделі у вигляді сотів. Вибір конкретного різновиду залежить від дизайнерського проєкту та запитів покупця.

Крім цього, під замовлення Скелко виготовляє розкішні дзеркальні панно, що можуть стати окрасою будинку чи закладу. Величезний вибір варіантів відкриває широкі можливості для облаштування приміщення. Дзеркальна плитка, виготовлена за індивідуальними розмірами, дозволяє втілити найсміливіші задумки та авторські проєкти.

В будь-якому разі вона буде додавати елегантність та освіжати простір. Додатковою перевагою є можливість нанесення малюнку чи візерунку. Окремої уваги заслуговує вологостійка дзеркальна плитка. Вона стане ідеальним рішенням для ванних кімнат. Поверхня не зіпсується під впливом високих температур, постійної вологи та побутової хімії, а дзеркальне покриття додасть освітлення.

Дзеркальна плитка за індивідуальними розмірами: що пропонує ринок?

Як і де можна замовити дзеркальну плитку за індивідуальними розмірами?

Таку послугу надає багато українських компаній. Проте, далеко не всі гарантують високу якість та точне виготовлення за вказаними розмірами. Щоб не витрачати час на пошук надійних виробників, варто звернутись до Скелко. Це перевірена компанія, яка працює на ринку більше 15 років та використовує сучасне обладнання.

Що стосується дзеркальної плитки, то для її виготовлення використовується якісний матеріал, який відповідає найвищим європейським стандартам. Компанія пропонує виготовлення плитки будь-яких видів за індивідуальними розмірами. Щоб замовити вироби, достатньо зв’язатись з менеджерами або залишити заявку. Якщо потрібно спочатку дізнатись вартість, можна використати калькулятор дзеркального панно або звичайної дзеркальної плитки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: