Мілкозаглублений стрічковий фундамент — в чому переваги?

Щорічно стрічковий фундамент стає тільки популярнішим серед бажаючих побудувати власне житло. Це пов’язано з тим, що будівництво приватних будинків подібною технологією гарантує довговічність, високий рівень міцності, практичність і ідеальну несучу здатність.

При використанні даного способу конструкція встановлюється на шари грунту, які знаходяться нижче глибини промерзання. Чи стане ідеальним рішенням, якщо котедж або дача зводяться з каменю або цегли, маючи від 2 до 3 поверхів. У свою чергу цей фундамент коштує недорого і без проблем витримає таку споруду. У той час, як є інші варіанти фундамент, які досить дорогі, а використовується їх несуча здатність всього на 20%. Ви просто втрачаєте власні гроші на використання більш дорогого фундаменту.

Мілкозаглублений стрічковий фундамент - в чому переваги?

Чим вигідно застосування подібної технології?

Подібна технологія має на увазі застосування бетонного фундаменту, який закладається під стінки об’єктів. Такий варіант буде ідеальним для грунту, яка кілька спучується. Особливість зв’язується з тим, що в такому грунті підземні води знаходяться максимально низько. До того ж, подібний вид фундаменту підійде для конструкцій і об’єктів, які відрізняються невеликою вагою. У цей час вартість такого фундаменту в кілька разів нижче.


Ключові переваги мелкозаглубленного фундаменту

  • Ціна на укладку подібного фундаменту в 2-3 рази нижче, ніж будь-який аналогічний.
  • Терміни зведення об’єкта — дрібне закладення зменшує і час спорудження, тому що скорочуються витрати і обсяг проведення робіт.
  • Можна облаштовувати необхідні об’єкти. Подібна різновид фундаменту дозволить спорудити всередині додаткові приміщення, наприклад, підвал або складське приміщення.
  • Чи не піддається впливу згубних зовнішніх факторів. Якщо порівнювати з іншими різновидами, то саме стрічковий фундамент не піддається впливу зовнішніх факторів.
  • Стійкість дає можливість застосовувати даний фундамент протягом багатьох років, при цьому будучи впевненим у надійності конструкції.
  • Безпека. Дана перевага випливає з стійкості, тому що за рахунок цього біля нього можна буде перебувати, зовсім не переживаючи.
  • Стійкість до деформацій — дрібне закладення ідеально може впоратися з подібним завданням, що також буде відрізняти від інших варіантів.

Все робить даний вид фундаменту оптимальним рішенням, якщо вас зацікавило приватне будівництво. Але незалежно від технології, всю роботу необхідно довіряти професіоналам, які виконають будівництво або зміцнення фундаменту на вищому рівні і проконсультують по всіх питаннях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: