Будівництво будинків в Києві є відповідальним завданням, яку можуть вирішити виключно професіонали. Але перш ніж почати безпосереднє будівництво, необхідно підібрати земельну ділянку. Під час підбору земельної ділянки під будівництво, потрібно розуміти, що далеко не кожна ділянка може використовуватися для зведення житла. Необхідно враховувати абсолютно всі юридичні аспекти, гідрологічні параметри місцевості, враховуючи переваги і недоліки.
З чого має починатися вибір?
- По-перше, якщо ви почали вибирати ділянку, потрібно відштовхуватися від ціни, яку ви готові викласти. Ціна безпосередньо залежить від того, наскільки далеко він знаходиться від міста. Чим ближче до міста буде перебувати земля, тим дорожче вона буде коштувати. Іноді вартість може за своєю ціною перевершувати навіть безпосереднє будівництво. Якщо вибирати місцевість далі від міста, то ціна нижче, але можуть виникнути інші труднощі: потрібно довго добиратися до роботи чи школи, проблеми під час прокладки комунікацій, віддаленість місць розваги і т.д.
- По-друге, потрібно визначити з розміром ділянки. Необхідно буде підібрати розмір ділянки, залежно від розміру будови, а не від фінансових можливостей. Потрібно приблизно розраховувати, якого розміру житло, додайте до площі територію для саду, і тоді вийде загальна площа, яка вам ідеально підійде.
- По-третє, потрібно враховувати самі параметри місцевості. До параметрів відноситься ширина, глибина, наявність електрики і газу, умови грунту. Ділянка не повинен бути занадто маленьким або вузьким. Ширина повинна дозволити проїхати вантажній машині. Ідеальним рішенням є квадратні території. При цьому він не повинен мати занадто малою глибиною, щоб під час будівництва не виникли різні проблеми.
- По-четверте, уважно придивіться до потенційних сусідам. Обов’язковою умовою при виборі є знайомство з потенційними сусідами. Адже вам потрібно буде жити поруч з ними протягом багатьох років. Не зайвим буде від них дізнатися трохи про території, де ви плануєте звести власне житло.
Де варто будувати, а де ні?
В акті права власності на дану ділянку землі має бути зазначено цільове призначення — обслуговування і будівництво житлового будинку. Подібна територія буде ідеально підходити для проведення будівництва.
Тільки після того як буде затверджено цільове призначення, вам потрібно буде здійснити операцію з власником. Це може бути договір купівлі-продажу, заклад чи дарування, залежно від ситуації. Після того як договір оформлений, потрібно переоформити акт на право власності на власне ім’я, отримати всю необхідну документацію. Тільки після цього ви можете почати безпосереднє будівництво.
Якщо територія повністю задовольняє всі ваші запити, ви сміливо можете почати процес будівництва. Можете бути впевненими, що іншу роботу без проблем зможуть виконати наші професіонали, які звели не один будинок.