Сучасні радіатори опалення

Сучасні радіатори опалення

Картинки по запросу Сучасні радіатори опалення

Сталеві радіатори опалення — усім звичний атрибут будинку. Але зростаючі вимоги до якості життя і постійно дорожчає енергія вимагають нових знань про звичному предметі. Особливо, якщо будинок з автономним опаленням або в квартирі встановлений лічильник тепла: радіатори потрібно правильно вибрати, встановити і створити їм умови для ефективної роботи.
Суттєве значення має також безпеку радіаторів опалення. Але не прорив труби або якісь міфічні флюїди з них. Статистика показує, що чималий відсоток побутових травм пов’язаний з радіаторами опалення. Старий анекдот про чоловіка, милися підлогу під радіатором, і шкідливий кота, має під собою цілком реальну основу.
І, нарешті, естетика. Радіатор треба щось робити за шафу. Прикривати його гратами або завішувати драпрі, значить — погіршити тепловіддачу і втратити частину комфорту і / або збільшити витрати. Тому для сімейного гніздечка або будуара доглянутою пані вибір радіатора може виявитися непростою справою.
Почнемо з початку — з тепловіддачі. Радіатор гріє кімнату двома способами: за допомогою циркуляції теплого повітря (конвекції) і тепловипромінювання. Старі ребристі «чавунці» розраховувалися на логарифмічною лінійці, і тоді ніхто не міг припускати, що ціни на послуги ЖКГ досягнуть такого рівня, як зараз. Тому, якщо «чавунці» ще залишилися в квартирі, краще їх замінити скоріше на сучасні, спроектовані способами комп’ютерного моделювання.
біметалічні радіатори
Завдяки використанню двох металів, з одного боку, вдалося пристосувати біметалічні радіатори до високого непостійного тиску центральної системи опалення та хімічно активному теплоносія, а з іншого, досягти високих показників тепловіддачі.
Біметалічні радіатори володіють високою тепловіддачею. Вони потужні і міцні.
Таке обладнання підійде в каркасний будинок. Каркасний будинок не має тепловою інерцією (тобто він швидко нагрівається і швидко охолоджується), тому для його опалення взимку бажано встановити динамічну безінерційну систему опалення, здатну миттєво реагувати на зміну температури в окремих кімнатах (відкрили вікно — кімната відразу ж охолола). Дуже важливо, щоб каркасний будинок був обладнаний хорошою системою вентиляції і кондиціонування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: