Як вибрати електричний конвектор?

Будь-який будинок або офіс потребує затишку і тепла. У самих різних приміщеннях, де немає альтернативного опалювання, допоможе надійний обігрівач. Все частіше для комфортних умов бізнесу і проживання використовуються електричні конвекторы. Принцип роботи цих приладів побудований на циркуляції повітряних потоків (холодного і теплого), а тому вони не сушать повітря і не спалюють кисень. Щоб електричний конвектор працював довго і ефективно, варто правильно вибирати його при купівлі, варто розглянуты конвекторы в магазині Світ Конвекторів.

Як вибрати електричний конвектор?

Необхідна потужність

Залежно від своєї потужності електричні конвекторы здатні обігріти різні за величиною приміщення. Приблизно необхідну потужність можна розрахувати так: на 1 кв.м площі — 100 ватів. Це означає, що конвектор, що має потужність 1000 ватів, зможе спокійно обігріти кімнату площею 10 кв.м (максимум — 15 кв.м).

Спосіб установки

Електричні конвекторы бувають трьох типів:

  • настінні;
  • підлогові пересувні;
  • підлогові вбудовувані.

Настінні конвекторы встановлюються на стіну за допомогою спеціальних кріплень. Вони зазвичай потужніші, тому здатні обігрівати об’ємні приміщення. Та зате підлогові конвекторы швидше нагрівають повітря, оскільки його холодні потоки проходять внизу.

Пересувні моделі не зовсім зручні, оскільки захаращують простір, але і встановити їх можна у будь-якому місці. Найзручніші електричні конвекторы — що вбудовуються в підлогу і закриті гратами. Вони економлять простір і ефективно нагрівають холодне повітря. Але встановити їх можна тільки в заздалегідь підготовлені ніші.

Тип терморегулятора

Терморегулятор — облаштування для виставляння потрібної температури нагріву. Бувають двох видів:

  • механічні (регулювання температури відбувається поворотним перемикачем)
  • електронні (установка режиму нагріву робиться натисненням кнопок, частіше сенсорних).

Конвекторы з механічним терморегулятором дешевший, а з електронним управлінням — дорожче. Та зате електроніка дозволяє точніше встановлювати температуру, погрішність буває менше градуса.

Захисні властивості

При виборі конвектора треба звернути увагу на вбудований термостат, який не дозволить приладу перегрітися. Така особливість дозволяє встановлювати конвектор на будь-яких поверхнях, навіть не обладнаних протипожежним покриттям. Другою корисною властивістю конвекторов є захист від вологи. Такі прилади можна буде використати, приміром, у ванних кімнатах, в яких інші нагрівачі просто заборонено експлуатувати. І останнє, на що ще варто звернути увагу при купівлі, — це дизайн. Прилад із згладженими кутами знижує ризик випадкових травм, що робить можливою його установку в дитячій кімнаті.

Додаткові функції

Сучасні конвекторы можуть бути оснащені іншими корисними функціями. Наприклад, програмований таймер дозволить включати і відключати прилад в потрібний час, а також допускає можливість задавати необхідну температуру. У відсутність хазяїв за допомогою таймера можна встановити нижчу температуру, а перед їх приходом — підвищити її.

Іноді зручним буде придбати конвектор універсальної установки. Він оснащений і знімними колесами для пересування, і кріпленнями для установки на стіну. Такий прилад можна буде легко розмістити в потрібному приміщенні.

Електричні конвекторы прекрасно зарекомендували себе в якості опалювального устаткування. І якщо правильно підійти до вибору цього приладу, він прослужить довго і зробить будь-яке приміщення затишним і теплим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Все о современном строительстве и ремонте
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: